TÁBOR 2019

Asterix a Obelix na Běluni

Běluň je opět v obležení. Z jiné planety spadli doprostřed našeho lesa Majestatix i se svou družinou. Ukazuje se ale, že po velkých jarních vedrech, už mu ubývá sil, sám si přiznává, že nejlepší léta už má pomalu za sebou. Rozhodl se proto, že během své mise na Běluni najde svého nástupce, který by po něm usedl do náčelnického křesla. Jenže v tom je ten háček.

Asterix o ničem takovém nechce ani slyšet, Obelix je na tom dost podobně, a přednost dává raději lovu divočáků a boji s Římany. Změna v náčelnickém křesle je ale nutná. Ten, kdo se bude chtít o funkci vůdce ucházet, musí splnit řadu důležitých a náročných úkolů a umět prokázat, že se za ním umí postavit většina vesnice s jasným řádem, který ale také zatím příliš dobrý není. Najít nového šéfa bude proto trvat na Běluni celé příští dva týdny.

Vyhrát  ale může jen jeden – ten nejlepší z Íček, který bude mít nejlepší vesnický rod, kterých je mezi stany hned 6 – jména skupin – Divočáci, Galuňáci, Rybadelix, Římani,  Špioni, Hudrihudráci.  Každý má svůj pokřik, kterým se chce proslavit  při cestě na náčelnický trůn. Íčka musí se svými  družinami  splnit  nelehké úkoly. Za ně dostanou sestercie, které budou největším měřítkem úspěchu pro získání Majestatixova křesla.


Tel.: +420 603 123 456 | Email: info@vector.cz
facebook